Molo w Międzyzdrojach.Molo w Międzyzdrojach.Plaża w Międzyzdrojach idealne miejsce na wczasy.Plaża w Międzyzdrojach.Kłódki zakochanych na molo w Międzyzdrojach.Aleja GwiazdStatek wycieczkowy do Niemiec.Molo -przystań dla statków wycieczkowych.Zachód słońca w Międzyzdrojach.

Położenie

Międzyzdroje „Perła Bałtyku”

Międzyzdroje – to jedna z największych i najpopularniejszych wczasowych miejscowości nad Bałtykiem. Położone są na wyspie Wolin, na północno – zachodnim krańcu Polski, w województwie zachodniopomorskim. Międzyzdroje to także znane uzdrowisko i kurort nadmorski o 150 letniej historii. Miasto leży między szeroką plażą o wysokim brzegu klifowym, a leśnym kompleksem Wolińskiego Parku Narodowego.
Łagodny morski mikroklimat, powietrze przesycone leczniczym jodem, szerokie piaszczyste plaże, najcieplejsza i najczystsza woda w Bałtyku oraz okazałe lesiste wzgórza, kończące się przy plaży spadzistym klifem czynią Międzyzdroje wyjątkowym miejscem na spędzenie urlopu i wczasy przez cały rok.

Nocleg w naszej Villi Rimeva pozwoli nabrać sił by zwiedzić wiele atrakcji turystycznych w Międzyzdrojach oraz po prostu się zregenerować. Poniżej prezentujemy atrakcje turystyczne, które powinna zwiedzić każda osoba wypoczywająca w naszym pensjonacie.

Atrakcje turystyczne w Międzyzdrojach

Zobacz również kalendarz imprez Międzyzdroje 2020

Opinie

Nasza Willa na Booking
Nasza Willa w Expedia
Noclegi w Rimevie na Booking