Molo w Międzyzdrojach. Molo w Międzyzdrojach. Plaża w Międzyzdrojach idealne miejsce na wczasy. Plaża w Międzyzdrojach. Kłódki zakochanych na molo w Międzyzdrojach. Aleja Gwiazd Statek wycieczkowy do Niemiec. Molo -przystań dla statków wycieczkowych. Zachód słońca w Międzyzdrojach.

Położenie

Międzyzdroje „Perła Bałtyku”

Międzyzdroje – to jedna z największych i najpopularniejszych wczasowych miejscowości nad Bałtykiem. Położone są na wyspie Wolin, na północno – zachodnim krańcu Polski, w województwie zachodniopomorskim. Międzyzdroje to także znane uzdrowisko i kurort nadmorski o 150 letniej historii. Miasto leży między szeroką plażą o wysokim brzegu klifowym, a leśnym kompleksem Wolińskiego Parku Narodowego.
Łagodny morski mikroklimat, powietrze przesycone leczniczym jodem, szerokie piaszczyste plaże, najcieplejsza i najczystsza woda w Bałtyku oraz okazałe lesiste wzgórza, kończące się przy plaży spadzistym klifem czynią Międzyzdroje wyjątkowym miejscem na spędzenie urlopu i wczasy przez cały rok.

Nocleg w naszej Villi pozwoli nabrać sił by zwiedzić wiele atrakcji turystycznych w Międzyzdrojach oraz po prostu się zregenerować. Poniżej prezentujemy atrakcje turystyczne, które powinna zwiedzić każda osoba wypoczywająca w naszym pensjonacie.

Atrakcje turystyczne w Międzyzdrojach

Zobacz również kalendarz imprez Międzyzdroje 2020

Opinie

Nasza Willa na Booking
Noclegi w Międzyzdrojach na Booking